By: Dj Albi . Dj Didi .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cs-Gaming
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
kosova
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_lcapmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_voting_barmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_rcap 
?@ SuPeR didi ?@
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_lcapmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_voting_barmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_rcap 
chipsiii
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_lcapmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_voting_barmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_rcap 
besi111
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_lcapmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_voting_barmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_rcap 
InfecteD
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_lcapmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_voting_barmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_rcap 
dardan1
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_lcapmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_voting_barmbrojtja e fëmijëve nga interneti I_vote_rcap 
Tema Fundit
» Kush kini mendu se do i fitoj zhgjedhet ne prishtin ?
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 3:33 pm nga InfecteD

» chipsiii :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 3:32 pm nga InfecteD

» InfecteD-Virusi Knejjj
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_icon_minitimeSat Nov 28, 2009 3:56 pm nga kosova

» Po ti kishit mbi 18 vjet per ke do te votonit
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 7:56 pm nga InfecteD

» Po Të Ishe I Martuar !
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 7:55 pm nga InfecteD

» wWw.Kosova-Fz.Tk wWw.Kosova-Fz.Net
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_icon_minitimeSun Nov 22, 2009 11:15 pm nga dardan1

» qysh muni me qel cs server 1.6 100%
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_icon_minitimeFri Nov 20, 2009 4:59 pm nga ?@ SuPeR didi ?@

» Call of duty modern warfare 2 | multiplayer fix |
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_icon_minitimeTue Nov 17, 2009 7:17 pm nga kosova

» Microsoft Office 2003 Professional - Shqip
mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_icon_minitimeTue Nov 17, 2009 7:11 pm nga kosova

Social bookmarking
Social bookmarking reddit  Social bookmarking google      

Bookmark and share the address of By : Dj Albi , Dj Didi on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of By: Dj Albi . Dj Didi . on your social bookmarking website
Statistikat
Forumi ka 6 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri InfecteD

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 295 artikuj v 231 temat

 

 mbrojtja e fëmijëve nga interneti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
?@ SuPeR didi ?@
Admin
?@ SuPeR didi ?@


Posts : 71
Reputation : 1
Join date : 14/11/2009

mbrojtja e fëmijëve nga interneti Empty
MesazhTitulli: mbrojtja e fëmijëve nga interneti   mbrojtja e fëmijëve nga interneti I_icon_minitimeSat Nov 14, 2009 11:50 pm

Mbrojtja e fëmijëve në internet Sunday, March 15, 2009, Nëse jeni, si shumica prej nesh, prind i fëmijëve, që kanë qasje në internet, sigurisht se njëra nga shqetësimet tuaja është ekspozimi i fëmijëve tuaj nga ueb-faqet me përmbajtje jo të lejuar për fëmijë. “Blue Coat” është ndërmarrje softuerike e cila është e angazhuar për të ndihmuar prindërit dhe komunitet që janë të përkushtuar në mbrojtjen e fëmijëve që kanë qasje në internet. Për këtë qëllim Blue Coat ka nxjerr produktin e saj softuerik K9webprotection, të cilin mund ta shkarkoni dhe ta instaloni falas. Përdorimi i tij është lehtë dhe koha e përdorimit nuk ka skadencë. Pas instalimit ju do të pajiseni me një fjalëkalim (password), të cilin e jepni gjatë instalimit, e me të cilit logoheni për të menaxhuar se cfarë lloj qasjesh ua lejoni fëmijëve tuaj në internet. Pra ky softuer pasi të instalohet filtron apo bllokon të gjitha ueb-faqet, të cilat nuk janë te lejuara për fëmijë, këtu përfshihet edhe faqja si youtube, mirëpo ju mund ta ndryshoni duke lejuar qasje të kufizuar apo të pakufizuar te youtub-it. Gjithashtu përmes këtij softueri ju mund të monitoroni aktivitetin e fëmijëve tuaj në internet, gjatë kohës kur nuk jeni në shtëpi. Më shumë dhe detaje për shkarkim dhe instalim mund t’i gjeni duke klikuar në ketë link: www1.k9webprotection.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
mbrojtja e fëmijëve nga interneti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» interneti edhe interesant

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
By: Dj Albi . Dj Didi . :: Internet & Teknologji-
Kërce tek: