Cs-Gaming
 
ForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
May 2023
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
kosova
Cs-Gaming I_vote_lcapCs-Gaming I_voting_barCs-Gaming I_vote_rcap 
?@ SuPeR didi ?@
Cs-Gaming I_vote_lcapCs-Gaming I_voting_barCs-Gaming I_vote_rcap 
chipsiii
Cs-Gaming I_vote_lcapCs-Gaming I_voting_barCs-Gaming I_vote_rcap 
besi111
Cs-Gaming I_vote_lcapCs-Gaming I_voting_barCs-Gaming I_vote_rcap 
InfecteD
Cs-Gaming I_vote_lcapCs-Gaming I_voting_barCs-Gaming I_vote_rcap 
dardan1
Cs-Gaming I_vote_lcapCs-Gaming I_voting_barCs-Gaming I_vote_rcap 
Tema Fundit
» Kush kini mendu se do i fitoj zhgjedhet ne prishtin ?
Cs-Gaming I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 3:33 pm nga InfecteD

» chipsiii :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:
Cs-Gaming I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 3:32 pm nga InfecteD

» InfecteD-Virusi Knejjj
Cs-Gaming I_icon_minitimeSat Nov 28, 2009 3:56 pm nga kosova

» Po ti kishit mbi 18 vjet per ke do te votonit
Cs-Gaming I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 7:56 pm nga InfecteD

» Po Të Ishe I Martuar !
Cs-Gaming I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 7:55 pm nga InfecteD

» wWw.Kosova-Fz.Tk wWw.Kosova-Fz.Net
Cs-Gaming I_icon_minitimeSun Nov 22, 2009 11:15 pm nga dardan1

» qysh muni me qel cs server 1.6 100%
Cs-Gaming I_icon_minitimeFri Nov 20, 2009 4:59 pm nga ?@ SuPeR didi ?@

» Call of duty modern warfare 2 | multiplayer fix |
Cs-Gaming I_icon_minitimeTue Nov 17, 2009 7:17 pm nga kosova

» Microsoft Office 2003 Professional - Shqip
Cs-Gaming I_icon_minitimeTue Nov 17, 2009 7:11 pm nga kosova

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of By : Dj Albi , Dj Didi on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of By: Dj Albi . Dj Didi . on your social bookmarking website
Statistikat
Forumi ka 6 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri InfecteD

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 295 artikuj v 231 temat

wellcome
Mir Se Vini
Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Oferta & Sherbime Falas

Forumi Pyetje & Bisedime është forumi më i pasur i Hg-crews, këtu mund t'i bëni të gjitha pyetjet në lidhje me informatikën apo teknologjinë e sotme, dhe këtu do t'ju jepet ndihma që ju keni nevojë. Ju lutem të keni durim deri sa të merrni përgjigjie, dhe lexoni rregulloren. Poashtu ketu mund të bëni edhe biseda të lira
45Sun Nov 15, 2009 6:23 pm
chipsiii Recited E WebiT C.la

Diskutime të ndryshme

 
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu në Forum

Pasi të regjistrohëni mund të postoni dicka rreth vets tuaj këtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund të hapni temë të re me këto të dhëna.
417Thu Dec 03, 2009 3:32 pm
InfecteD chipsiii :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:
Asnjë mesazh i ri

Bisedë E Lirë

Bisedë e lirë për të gjithë. Bisedo për gjithqka që dëshiron fjal ofenduse nuk ben(duke ju përmbajtur rregullave)....
412Mon Nov 23, 2009 7:56 pm
InfecteD Po ti kishit mbi 18 vjet per ke do te votonit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Këto mundë te bisedoni qdo gje mbi dashurin, gjithashtu staffi i Hg-crews ju uron dashuri sa më të mirë.
11Sun Nov 15, 2009 12:11 pm
kosova JU pengon e kaluara e te dashures
Asnjë mesazh i ri

Vica

Këtu Mundeni Të Shkruani Sa Të Doni Vica (Humore)
11Sun Nov 15, 2009 12:12 pm
kosova Hasa Dhe Hysa
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Këtu mund të postoni votime për te gjitha lamitë duke filluar nga muzika, teknologjia, auto, e shum qka tjeter.
34Thu Dec 03, 2009 3:33 pm
InfecteD Kush kini mendu se do i fitoj zhgjedhet ne prishtin ?
Asnjë mesazh i ri

Sport

Këtu mund të diskutoni në përgjithesi mbi sportet në Shqipëri dhe te huaj, jetën e arritjet e sportisteve shqiptarë dhe të huaj.
55Sat Nov 14, 2009 11:37 pm
?@ SuPeR didi ?@ chelsea mun manchester utd

Applications

 
Asnjë mesazh i ri

Tutorials & Mesime

Këtu do të gjëni eBooks në Lidhje për qdo tem.Në këtë forum do të këtë shumë tema dhe postime interesante, qe do tju ndihmojnë juve në shum gjëra. Mësimet apo tutorialet më të vlefshme te këtij forumit janë te shkruara nga vet staffi i Ahs-HackerZ apo nga vet antaret të cilet kontribojne për te gjithë Shqiptarët.
46Tue Nov 17, 2009 2:47 pm
kosova Si te bajm Spam(Reklam)
Asnjë mesazh i ri

Programe - Applications

Post and Download apps and other sofware in here
4444Tue Nov 17, 2009 7:11 pm
kosova Microsoft Office 2003 Professional - Shqip
Asnjë mesazh i ri

Webi Juaj

Reklamoni Webin Tuaj
33Sun Nov 22, 2009 11:15 pm
dardan1 wWw.Kosova-Fz.Tk wWw.Kosova-Fz.Net
Asnjë mesazh i ri

AntiVirusa

Ketu te gjitha AntiVirusat.....
45Sun Nov 15, 2009 11:29 am
kosova AVG Anti-Virus Pro v8.5.412 till 2018 - MU & RS
Asnjë mesazh i ri

Windows Live Messenger

Këtu Mund Të Porstoni Për Me Download-u Windows Live Messenger
55Sun Nov 15, 2009 11:04 am
kosova Download Windows Live Messenger 2009 Full
Asnjë mesazh i ri

Yahoo Messenger

Këtu Boni Poste Për Yahoo Messenger
33Mon Nov 16, 2009 5:07 pm
kosova Download Yahoo Messenger 10
Asnjë mesazh i ri

Skype

Ketu te gjitha postet qe kan te bejn me Skype
55Mon Nov 16, 2009 5:23 pm
kosova Download Skype 4.1

Lojrat

 
Asnjë mesazh i ri

Counter Strike

Boni Poste Gjithqka Rreth Cs
2729Fri Nov 20, 2009 4:59 pm
?@ SuPeR didi ?@ qysh muni me qel cs server 1.6 100%
Asnjë mesazh i ri

Need For Speed

Ketu mundeni ti gjeni dhe ti postoni te gjitha rreth lojes Need For Speed
1219Sun Nov 15, 2009 10:39 am
?@ SuPeR didi ?@ Need for Speed III: Hot Pursuit
Asnjë mesazh i ri

GTA - Grand Theft Auto

Boni Sa Më Shum Posta Për GTA
1725Sun Nov 15, 2009 10:14 am
?@ SuPeR didi ?@ GTA 4 FUll download
Asnjë mesazh i ri

Warcraft - Frozen Throne

Diskutime mbi WarCraft, mundeni ti beni ketu perzhdo gje postoni vetem gjera qe kajn lidhje me WarCraft.
812Sun Nov 15, 2009 2:38 am
kosova Hack Garena by ImpEr!aL 1.0 update

Dizajni Kompjuterik

 
Asnjë mesazh i ri

Web Templates

Këtu publikohet template të ndryshme me formate te ndryshme si psd etj. gjithashtu publikohen dhe Webtemplate të pregaditura nga të tjeret.
33Sun Nov 15, 2009 11:42 am
kosova Template Monster 25358
Asnjë mesazh i ri

Mjete për dizajn

Dëshira juaj është të bëheni dizajner, ketu pra mund ti gjeni te gjith programet per dizjan.
67Sun Nov 15, 2009 2:32 pm
chipsiii Download Photoscap
Asnjë mesazh i ri

Programe për Webdesign

Dëshira juaj është të bëheni dizajner, ketu pra mund ti gjeni te gjith programet per dizjan.
55Sun Nov 15, 2009 11:51 am
kosova Greenfish Icon Editor Pro 1.72
Asnjë mesazh i ri

Photoshop

Në forumin e dizajnerëve të kalomir.com mund të gjeni dhe mund te postoni shumë gjera interesante që kanë te bëjnë me dizajn, si brusha për photoshop, projekte PSD, mësime për dizajn dhe shumë e shumë gjera tjera që kan të bjene me dizajnin kompjuterik.
34Tue Nov 17, 2009 2:12 pm
chipsiii Text effekt pa ngjyr
Asnjë mesazh i ri

vBulletin Board

Ketu mund të gjeni postime të cilat behën rreth Bulletin Bord gjithashtu mund ti gjeni në nen-forume edhe mesime te ndryshme.
44Sun Nov 15, 2009 11:58 am
kosova Vbulletin 4 Demo
Asnjë mesazh i ri

phpBB Dhe CMS Të ndryshme

Gjithëqka rreth phpBB-së, dhe CMS-ve të ndryshme. Styles, versione, diskutime të ndrysme etj.
11Sun Nov 15, 2009 12:05 pm
kosova phpbb07 Forum

Multimedia

 
Asnjë mesazh i ri

Muzikë Shqip { HITE }

Ketu do te postohen te gjitha muzikat ne Gjuhen Shqipe...
22Sun Nov 15, 2009 4:06 pm
chipsiii Download Muzika Shqip Rep
Asnjë mesazh i ri

Muzikë e Huaj { HITE }

Ketu do te postohen te gjitha muzikat ne Gjuhë te huaja...
313Sun Nov 15, 2009 11:08 pm
?@ SuPeR didi ?@ 50 cent lyrics music
Asnjë mesazh i ri

Filma / Movies

Këtu mund ti gjeni dhe ti postoni të gjithë llojet e filmave te huaj dhe vendor.
66Sun Nov 15, 2009 11:55 am
?@ SuPeR didi ?@ Arctic Tale (2007) m-HD.x264-TlN50p
Asnjë mesazh i ri

Lojra / Games

Ketu mund ti gjeni dhe ti postoni te gjitha Lojrat për kompjuter te cilat mund ti shkarkoni dhe te luani.
1616Tue Nov 17, 2009 7:17 pm
kosova Call of duty modern warfare 2 | multiplayer fix |
Asnjë mesazh i ri

Foto / Galeri

Ketu mund ti postoni te gjitha fotot duke perfshir foto te Vip-av te huaj dhe vendor, gjithashtu foto te Fotbollisteve dhe Aktoreve.
13Sun Nov 15, 2009 12:09 pm
kosova Dafina Zeqiri

Tema Të Ndryshme

 
Asnjë mesazh i ri

Shtypi Ditor

Ketu mund ti gjeni te gjitha lajmet nga: Rajoni, Vip, Kultura, Bota, Kosova dhe Shqipria.
11Sun Nov 15, 2009 3:13 am
kosova Dohrman komandant i ri i KFOR-it amerikan
Asnjë mesazh i ri

Internet & Teknologji

Këtu mund të gjeni dhe të postoni gjithçka në lidhje me internet dhe Teknologji
22Sat Nov 14, 2009 11:50 pm
?@ SuPeR didi ?@ mbrojtja e fëmijëve nga interneti
Asnjë mesazh i ri

Poezi

Ketu mund ti gjeni te gjitha poezit, gjithashtu poezi te krijuara nga antart e kalomir.com.
13Sat Nov 14, 2009 11:46 pm
?@ SuPeR didi ?@ fan noli e ka shkruar
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Këtu mund të postoni kuriozitete të ndryshme, të cilat ndodhin ne Kosovë, dhe në te gjitha vendet tjera.
11Mon Nov 16, 2009 5:32 pm
kosova Punë policie – broshurë si të vozitet biçikleta

Sistemet Operative

 
Asnjë mesazh i ri

Mac

Në kët Forum munden të bisedoj përdoruesit e iMac-it pvr problemet e tyre, ose ju pingullon ndo një ide nga iMaci që mendoni është me rendësi të diskutohet publikisht atëher inkuaroheni këtu.
55Sun Nov 15, 2009 2:47 am
kosova CleanApp 3.1.0 MacOSX
Asnjë mesazh i ri

Windows

Këtu mund të gjeni dhe të Postoni gjithçka në lidhje me sistemin operativ Windows
11Sat Nov 14, 2009 11:58 pm
?@ SuPeR didi ?@ windowsi i ri
Asnjë mesazh i ri

Linux | UniX

Ketu disktohet gjithka rrethë Platformës së Linux/Unix Sistemeve Opertivë. Postime në lidhje me Probleme të Distrubucioneve të ndryshme dhe Linux/Unix Programeve postoni këtu.
1414Tue Nov 17, 2009 3:18 pm
kosova poker-network 1.7.5

Shporta & Arkiva e Forumit

 
Asnjë mesazh i ri

Shporta e Forumit

Të gjitha postimet e vjetra si dhe ato të pa vlera do të barten këtu.
00
Cs-Gaming Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjë Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 295 artikuj
Forumi ka 6 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri InfecteD
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 10 më Tue Sep 13, 2022 12:45 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : 

Mesazhe të reja Mesazhe të reja Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri    Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur