By: Dj Albi . Dj Didi .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cs-Gaming
 
ForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
May 2023
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
kosova
windowsi i ri I_vote_lcapwindowsi i ri I_voting_barwindowsi i ri I_vote_rcap 
?@ SuPeR didi ?@
windowsi i ri I_vote_lcapwindowsi i ri I_voting_barwindowsi i ri I_vote_rcap 
chipsiii
windowsi i ri I_vote_lcapwindowsi i ri I_voting_barwindowsi i ri I_vote_rcap 
besi111
windowsi i ri I_vote_lcapwindowsi i ri I_voting_barwindowsi i ri I_vote_rcap 
InfecteD
windowsi i ri I_vote_lcapwindowsi i ri I_voting_barwindowsi i ri I_vote_rcap 
dardan1
windowsi i ri I_vote_lcapwindowsi i ri I_voting_barwindowsi i ri I_vote_rcap 
Tema Fundit
» Kush kini mendu se do i fitoj zhgjedhet ne prishtin ?
windowsi i ri I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 3:33 pm nga InfecteD

» chipsiii :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:
windowsi i ri I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 3:32 pm nga InfecteD

» InfecteD-Virusi Knejjj
windowsi i ri I_icon_minitimeSat Nov 28, 2009 3:56 pm nga kosova

» Po ti kishit mbi 18 vjet per ke do te votonit
windowsi i ri I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 7:56 pm nga InfecteD

» Po Të Ishe I Martuar !
windowsi i ri I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 7:55 pm nga InfecteD

» wWw.Kosova-Fz.Tk wWw.Kosova-Fz.Net
windowsi i ri I_icon_minitimeSun Nov 22, 2009 11:15 pm nga dardan1

» qysh muni me qel cs server 1.6 100%
windowsi i ri I_icon_minitimeFri Nov 20, 2009 4:59 pm nga ?@ SuPeR didi ?@

» Call of duty modern warfare 2 | multiplayer fix |
windowsi i ri I_icon_minitimeTue Nov 17, 2009 7:17 pm nga kosova

» Microsoft Office 2003 Professional - Shqip
windowsi i ri I_icon_minitimeTue Nov 17, 2009 7:11 pm nga kosova

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of By : Dj Albi , Dj Didi on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of By: Dj Albi . Dj Didi . on your social bookmarking website
Statistikat
Forumi ka 6 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri InfecteD

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 295 artikuj v 231 temat

 

 windowsi i ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
?@ SuPeR didi ?@
Admin
?@ SuPeR didi ?@


Posts : 71
Reputation : 1
Join date : 14/11/2009

windowsi i ri Empty
MesazhTitulli: windowsi i ri   windowsi i ri I_icon_minitimeSat Nov 14, 2009 11:58 pm

Provoni versionin testues të Windowsit të ri
Sistemi ri operativ nga Microsoft, Windows 7, prej ditës së sotme është në dispozicion në versionin RC (release candidate), dhe atë plotësisht pa pagesë për secilin që do ta testojë.
Nuk është fshehtësi se Windows 7 që një kohë është një produkt bukur i finalizuar. Edhe kur ka qenë në njërën prej versioneve të para eksperimentale ka funksionuar në mënyrë gati krejtësisht stabile. Tanimë është në versionin RC i cili zakonisht është versioni testues i cili do të paraqitet para atij përfundimtar dhe shumë shpesh në mes dy versioneve pothuajse nuk ka aspak dallime.

Windows 7 RC do të jetë në dispozicion deri në muajin korrik të këtij viti, derisa do të jetë funksional deri në qershor të vitit të ardhshëm, që do të thotë se keni gati një vit të luani pa pagesë me të. Natyrisht, gjatë tërë kohës do të keni vërejtjen se bëhet fjalë për një produkt të papërfunduar, prandaj telashet me të mund të janë të mundura.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
windowsi i ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
By: Dj Albi . Dj Didi . :: Windows-
Kërce tek: