By: Dj Albi . Dj Didi .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cs-Gaming
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
kosova
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_lcapGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_voting_barGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_rcap 
?@ SuPeR didi ?@
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_lcapGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_voting_barGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_rcap 
chipsiii
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_lcapGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_voting_barGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_rcap 
besi111
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_lcapGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_voting_barGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_rcap 
InfecteD
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_lcapGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_voting_barGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_rcap 
dardan1
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_lcapGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_voting_barGreenfish Icon Editor Pro 1.72 I_vote_rcap 
Tema Fundit
» Kush kini mendu se do i fitoj zhgjedhet ne prishtin ?
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 3:33 pm nga InfecteD

» chipsiii :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 3:32 pm nga InfecteD

» InfecteD-Virusi Knejjj
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_icon_minitimeSat Nov 28, 2009 3:56 pm nga kosova

» Po ti kishit mbi 18 vjet per ke do te votonit
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 7:56 pm nga InfecteD

» Po Të Ishe I Martuar !
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 7:55 pm nga InfecteD

» wWw.Kosova-Fz.Tk wWw.Kosova-Fz.Net
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_icon_minitimeSun Nov 22, 2009 11:15 pm nga dardan1

» qysh muni me qel cs server 1.6 100%
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_icon_minitimeFri Nov 20, 2009 4:59 pm nga ?@ SuPeR didi ?@

» Call of duty modern warfare 2 | multiplayer fix |
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_icon_minitimeTue Nov 17, 2009 7:17 pm nga kosova

» Microsoft Office 2003 Professional - Shqip
Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_icon_minitimeTue Nov 17, 2009 7:11 pm nga kosova

Social bookmarking
Social bookmarking reddit  Social bookmarking google      

Bookmark and share the address of By : Dj Albi , Dj Didi on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of By: Dj Albi . Dj Didi . on your social bookmarking website
Statistikat
Forumi ka 6 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri InfecteD

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 295 artikuj v 231 temat

 

 Greenfish Icon Editor Pro 1.72

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kosova
Admin
kosova


Posts : 184
Reputation : 0
Join date : 11/11/2009

Greenfish Icon Editor Pro 1.72 Empty
MesazhTitulli: Greenfish Icon Editor Pro 1.72   Greenfish Icon Editor Pro 1.72 I_icon_minitimeSun Nov 15, 2009 11:51 am

Greenfish Icon Editor Pro 1.72 Gficon10

Ky program profesional per krijim te ikonave, kursoreve(shigjetave te mausit) dhe tjera imazheve te vogla. Ka shume opsione si:
*Hap dhe ruan ne formatet ICO, CUR, PNG, XPM, BMP dhe JPEG
*Krijon ikona me madhesi 256x256 ne 32-bit
*Krijon ikona per VISTA
*Krijon dhe teston kursore
*Ka opsione te hijeve, ngjyrave dhe llojeve te tjera te editimit te ikonave
*Lloje te ndryshme te gjuheve(Anglisht, Gjermanisht, Italisht, Japonisht)


Shkarko:

Kodi:

easy-share.com/1702908990.html

mirror

megaupload.com R0RWA2RA

Passi:

Kodi:

www.waz-warez.org

Peace..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://cs-gaming.niceboard.net
 
Greenfish Icon Editor Pro 1.72
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
By: Dj Albi . Dj Didi . :: Programe për Webdesign-
Kërce tek: